Kniha návštěv a diskuse

Zobrazit knihu | Přidat záznam | Vyhledat záznam | Automatické zasílání příspěvků na Váš e-mail

další příspěvky >>

J.M.Sieber pro Petra
29.07.2019 08:31
http://
Jistě, to není problém, začínal jsem s US auty, první jsem měl Pontiac Grand Prix. Nyní mám Cadillac Eldorado cabrio 1971, ale už dlouho rozebraný v dílně. Nějak na něj nemám čas. Mohu však na Váš sraz přivézt US unikát, vojenský koňský povoz vyrobený v USA v letech 1910 - 1914, firmou Seaman body Corporatic, Milwaukee, Wisconsin. Po vstupu USA do 1917 do války odešlo do Evropy 3 milióny amerických vojáků American Expeditionary Forces i s technikou a také s tímto povozem. V amerických jednotkách sloužilo i 40 000 Čechů a tak asi po válce si jeden vzal vozík a odjel s ním z Francie domů vykonávat povoznictví.


Petr Moudr
26.07.2019 08:28
boston.club@seznam.cz
http://
Zdravím Vás pane Siebere. Obávám se, že Váš čas je drahý, přesto jak se říká - líná huba, holé neštěstí. Zaregistroval jsem Váš vztah k autům a veteránům. Máte bohaté zkušenosti s vystupováním na veřejnosti. Chtěl bych se Vás zeptat, zda by jste neměl čas 21.9.2019. Je to sobota. Jsem dlouholetý fanda amerických automobilů a dalších veteránů. Letos jsem s přáteli založil vlastní klub US Cars Friends a v tento den máme první velký sraz v Sobotce, okr. Jičín. Byl by jste schopen nám akci odmoderovat či provázet? Jednáme i s dalšími lidmi, ale nic není závazně potvrzeno. Jaké by byly případně Vaše požadavky? Samozřejmě bych si dovolil Vám zavolat v případě Vašeho zájmu. Nemám problém i do Mostu přijet. jsem z Hradce Králové, ale syn má přítelkyni z Mostu, takže tam jezdím vcelku často. Předem děkuji za Vaši odpověď a přeji Vám krásný den. S pozdravem Petr Moudr, US Cars Friends Club z.s., předseda.


J.M.Sieber pro Nelu
18.12.2018 06:05
http://
Jsou dva způsoby, jak hrát ve filmu. Můžeš vystudovat hereckou konzervatoř a hrát nebo se přihlaš do kvalitních castingových agentur a oni tě pak pozvou na casting, když budou potřebovat Tvojí postavu. Pokud o tom, že chceš hrát, agentury neví, nemohou Ti nabídnout roli ve filmu.


nela
27.10.2014 18:36
nelis15@seznam.cz
http://
Ahoj je mi 14 a jsem vysoká 154 cm. Ráda bych si zahrála v seriálu či filmu.je to můj sen,.Děkuji


J.M.Sieber pro Václava
02.08.2012 19:53
http://
Herectví je náročná práce a každý o každou roli musí soupeřit. Pokud je někdo velmi známý a žádaný herec, tak ho produkce nebo režisér osloví s nabídkou sami. Většina herců však také musí o role soupeřit na castinzích s ostatními herci. U nás většinou produkce herce znají. Pokud však se jedná o zahraniční film, pak tam musí herci na casting aby si režiséři mohli vybrat. Agentury tedy mají v databázích herce aby mohli projekty obsazovat, to je úplně normální.


Václav Kalmár
02.08.2012 15:38
vaclav.kalmar@seznam.cz
http://
Dobrý den, chtěl bych se zeptat na jednu věc. Zajímalo by mě, jestli je běžné, že profesionální herci u nás jsou registrováni v různých castingových agenturách a byli pozváni na casting? Nedávno jsem se na jednom internetovém portálu dozvěděl, že i takový pan herec, jako je Karel Roden byl pozván na casting pro nějakou komedii. Měl jsem asi mylné zdání o tom, že herci Vašeho a dalšího kalibru dostávají nabídky sami, bez toho, aby byli vedeni v databázích. Tak mě tedy zajímá, jestli je to běžné nebo je to jenom na každém herci a jeho vlastním rozhodnutí. Děkuji za odpověď, přeji Vám krásný den a mnoho hereckých úspěchů.


J.M.Sieber pro Světlanu
31.07.2012 15:01
http://
Takže se našel jeden odvážlivec a poslal mi svojí smlouvu s EFEKT FILMS. Její kopii jsem dal k nahlédnutí k umístění agentury v databázi, v odkaze fotografie sídla agentury. Nepochopím, jak může někdo rozumný takovou smlouvu podepsat. Je v ní uvedeno, že se zavazuje, že si vyrobí fotobook nebo videobook, podle sazebníku agentury. To je dobrý, ten sazebník může být velmi drahý a pokud to neudělá, zavazuje se zaplatit pokutu 25.000 Kč. Je už charakteristické, že ten kdo psal tuto smlouvu moc neznal český pravopis, je v ní spousta pravopisných chyb, dokonce i Kč je tam jako kč. Ta smlouva je upovídaná, ale jádro je tam stejné, jako ve smlouvách které dával lidem Martin Vaněk a jeho nohsledi. Hlavně ta pasáž, že o činnosti agentury nesmíte sdělit žádné informace státní instituci a orgánu. To už tady také několikrát bylo. Ta smlouva kterou mám je zajímavá také tím, že v záhlaví i na razítku je uvedeno pouze EFEKT FILMS, telefon a IČ 73805157. S kým tedy byla uzavřena smlouva? EFEKT FILMS právnicky neexistuje. S telefonním číslem se smlouva neuzavírá, takže jedině snad to IČ. Pokud to budeme považovat za zkratku identifikačního čísla, pak toto patří Haně Kargbo, Kaplická 218/3, 14000 Praha - Podolí, která má od 7.3.2012 živnost na fotografické služby. Tak to je skvělé, když si fotografka vytvoří agenturu ve které si smluvně zaváže lidi, že se nechají draze vyfotit. Zeptal jsem se tedy zase v agentuře, kdo jí tedy provozuje a bylo mi řečeno, že Hana Kargbo agenturu vlastnila, ale Zebra Z s.r.o. jí od ní odkoupila. Připadá mi to jako absolutní nesmysl a jde jen o to vytáhnout z důvěřivých lidí peníze. Maruška


Svetlana
30.07.2012 11:04
vavrovasvetlana@centrum.cz
http://
Tak jak to je s agentúrou efekt films.Poplatek vybírají jako efekt films a povinné nafocení fotobooku /8000/sprostředkuji s pričiněním 4000 Kč..jako Zebra Z s.r.o.Praha 1.U samotného fotografa to stojí 4000 Kč.,které si samozřejmě zaplatí zájemce.Zajímavé.


J.M.Sieber pro Blážu
28.11.2011 20:09
http://
Děkuji, udělala jste mi radost. Maruška


Bláža Hlasová
28.11.2011 10:23
blazena.hlasova@seznam.cz
http://www.blazishlasova.webnode.cz/
Zdravím Vás Jiří:o) už od dob, kdy jsem začala s modelingem, což je cca sedm let, tak sleduji Vaší práci.. Za sebe moc děkuji za veškeré informace, o které jste se podělil a dělíte i nadále, protože Vaše názory, zkušenosti a vědomosti jsou nejen inspirací, ale zároveň odrazovým můstkem. Sama jsem začala film dělat teprve nedávno, v červnu 2011 a do teď jsem se ocitla v šesti filmech.. a to především díky Vám a informacím, které od Vás člověk získal o agenturách, jak to chodí atd. Pak už je to samozřejmě na člověku, jak to všechno zvládne a vydrží.. Film mě začal bavit a naplňovat.. obsazují mě do epizodních rolí,dubl rolí-když potřebují holohlavou slečnu, ale nebráním se ani komparzu, protože i tam člověk může potkat zajímavé lidi a režisér si může všimnout.. Takže Vám chci ze srdce poděkovat, že svou činností pomáháte druhým lidem k tomu, aby se našli. S úctou Bláža


další příspěvky >>